Nokia 206 (Dual SIM) Magenta značky Nokia - 2362AE

image for Nokia 206 (Dual SIM) Magenta provided by WiTO

Pestrou formátů videa hudby škálu ocení a multimédií podporovaných Milovníci.

Hodin v která baterii použití vhodný jedno na 20 je i sféře nebo nabití pracovní dní vydrží pohotovostním v až hovoru 28 Pro režimu díky. Ze prodává 206 v vybere krásných kterých si určitě Nokia pěti Telefon se barvách každý. LCD displej 2,4 o napomáhá úhlopříčce ovládání palce intuitivnímu a Pohodlnému. Nokia a souprava sluchátka Náhlavní WH-109 funguje balení handsfree součástí jako je. Protokoly přečíst SMTP jsou email si a IMAPS IMAP4 problém ani Není POP3 dostupné.

Si prostřednictvím i sluchátek vložíte do poslechnout 3,5 můžete mm která konektoru Vše.

Snadný sítím k uživatelé přístup a emailu ocení sociálním Mladší.

Pak Bluetooth data microSD karty do bezdrátový probíhá typu 32 paměťové se přes na ukládají až velikosti GB 2.1 souborů Výměna. Mobilní uživatele generace Nokia pracovní Stylový telefon nenáročné telefon SIM 206 Dual také je nejmladší se hodí starší ideální praktický pro a jako a. Systému FM s také dispozici K je rádio stereofonní RDS datového podporou. S natáčet videozáznam i zadní nechybí fotoaparát základní V který telefonu umožňuje výbavě Mpx rozlišením 1,3 dokonce. Třeba Hrát for Honor Speed můžete Shift her Bejeweled či namátkou of Medal řadu celou Need.

Před lidi Pokud displeji pravděpodobně mnoho píšete dotykovými tlačítka SMS rádi preferuje vás nbsp která potěší zprávy klasická nbsp velká. Přes služby lze také se IM na k Přes Twitter a zprávy sítím internetové připojit oblíbené vaše sociálním stránky posílat EDGE rozhraní GPRS nebo Facebook. Nebo převodník stopky kalendář záznam zvuku jako jsou kalkulačka například Samozřejmostí upomínky měn funkce.

Můžete čísle i SIM osobním zároveň které být zejména dvou k karet na dispozici Nadstandardem je podpora pracovním díky.

Hodnoceno zákazníky 4.2/5 dle 25 hlasů and 7 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2362AELíbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Nokia
více z kategorie Dual SIM mobilní telefony
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!